Objevte Kalfire E-one

Kalfire E-one

Designový krb se špičkovou technologií vhodný do každého interiéru.
German Design Award Iconic Awards Good Industrial Design Award Novum Design Award

Bezkonkurenční zážitek
z ohně

Kalfire E-one stimuluje všechny smysly. Unikátní inovativní technologie vytvářejí krásné, realistické hoření a plameny, které jsou od těch skutečných k nerozeznání. V kombinaci s ambientním osvětlením a zvukem praskání dřeva navozují příjemnou a poklidnou atmosféru.

Užijte si atmosféru u krbu

Vytvořte si vlastní oheň

Díky jedinečné inovativní technologii můžete vytvořit dokonalý oheň a atmosféru: vyberte si výšku, intenzitu a barvu plamenů. Upravte žhnutí uhlíků a okolní světlo a vyberte si mezi zvukem praskajícího borového dřeva nebo méně intenzivní praskání bukového dřeva. Kalfire E-one vám umožní vytvořit oheň, jaký chcete.

Vytvořte si vlastní oheň

Nekonečné
možnosti

Kalfire E-one je o svobodě. Protože bez plynových přípojek a kouřovodů existují nekonečné možnosti umístění a instalace tohoto designového krbu. Můžete dokonce změnit nastavení ohně – výšku plamenu, intenzitu žhnutí uhlíků a okolní nasvícení - a vytvořit tak dokonalý oheň.

Objevte možnosti svého interiéru

Bezpečné a
snadné použití

Bezpečný oheň je oheň, který je přístupný všem. Kalfire E-one nevydává žádné přímé teplo z ohně, takže je bezpečný pro lidi i domácí mazlíčky. Jediné, co E-one potřebuje je zásuvka, takže umístit jej můžete kamkoli.

Přečtěte si více o bezpečnosti a snadném použití

Hospodárné a
efektivní

Ve světě je cílem dosáhnout nulových emisí. Krb E-one je hospodárný a šetrný k životnímu prostředí. Je plně elektrický, má realistický plamen a hoření, a během používání produkuje nulové emise.

Přečtěte si více o hospodárnosti a účinnosti

Kvalita
a záruka

Kalfire klade důraz na řemeslné zpracování. Kalfire E-one byl navržen a vyvinut v Nizozemí, a také se zde vyrábí. Věříme v kvalitu našich produktů. Proto je záruční doba na náš elektrický krb 5 let nebo až 10 000 hodin hoření.

Přečtěte si více o kvalitě a záruce
Musíte to vidět
abyste tomu uvěřili.
Najděte svého prodejce
Gi
Stáhněte si katalog Kalfire E-one
Zadejte níže své PSČ nebo název města a my vám najdeme nejbližšího prodejce:

Při hledání nejbližšího prodejce se bohužel něco pokazilo. Zkontrolujte prosím své poštovní směrovací číslo nebo název města a zkuste to znovu.

Děkujeme! Brožuru obdržíte do své e-mailové schránky během několika okamžiků.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.