Bezpečné a snadné použití

Bezpečné a snadné použití

Bezpečný oheň je oheň, který je přístupný všem a ze kterého se mohou těšit všichni – mladí i staří. Kalfire E-one nevydává žádné přímé teplo z ohně, takže je bezpečný pro lidi, děti a zvířata. Díky tomu je E-one dokonalým rodinným krbem, který lze bezpečně instalovat dokonce i do ložnice.

Oheň v tomto dekorativním krbu je kompletně digitální, a proto bezpečný pro celou rodinu. Do ohně nemusíte přikládat a vnější povrch se nezahřívá – na rozdíl od krbů na plyn nebo dřevo. Topné těleso Atmos Heating (na přání lze doplnit k modelu pro vestavbu E-one 100F) zajišťuje, že se teplo distribuuje postupně a příjemně, aniž by vydávalo přímé teplo. Kalfire E-one je bezpečný a inovativní oheň s realistickými plameny. Vy a vaši blízcí si tedy můžete bez obav vychutnat bezkonkurenční reálně vypadající krb s plápolajícími plameny.

 

Kalfire E-one
1/1 Kalfire E-one

Snadno si užívejte dokonalý plamenKalfire E-one je „E-Ready“

Jediná věc, kterou potřebujete k vytvoření jedinečného zážitku z ohně, je zásuvka. Jednoduše zasuňte zástrčku do zásuvky. A zapalte oheň jediným stisknutím tlačítka. Ovládání Kalfire E-one je snadné díky robustnímu a ergonomicky navrženému dálkovému ovládání E-one. Nemusíte ani opouštět pohodlí své pohovky. Pomocí dálkového ovladače Kalfire E-one můžete ovládat mnoho funkcí a nastavit si oheň tak, jak chcete. A protože krb automaticky uloží vaše preference, můžete si po zapnutí Kalfire E-one vždy vychutnat oheň tak, jak vám vyhovuje, stisknutím jednoho tlačítka.

Zobrazit podrobné specifikace
Brochure Kalfire E-one

Stáhněte si katalog

Přečtěte si vše o nejnovějším high-tech designovém krbu v digitálním katalogu a najděte inspiraci pro svůj interiér.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Pro každé podnikání

Ať už je vaše oblíbené místo jakékoli, s Kalfire E-one to bude místo, kde se lidé scházejí. Náš špičkový designový krb lze umístit kamkoli.

Čtěte více

To musíte vidět, abyste tomu uvěřili

Chcete zažít ultra realistický krb Kalfire E-one? Navštivte prodejce Kalfire E-one nebo Kalfire Experience Center.

Gi
Stáhněte si katalog Kalfire E-one
Zadejte níže své PSČ nebo název města a my vám najdeme nejbližšího prodejce:

Při hledání nejbližšího prodejce se bohužel něco pokazilo. Zkontrolujte prosím své poštovní směrovací číslo nebo název města a zkuste to znovu.

Děkujeme! Brožuru obdržíte do své e-mailové schránky během několika okamžiků.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.