Hospodárnost a účinnost

Hospodárné a efektivní

V dnešním světě je cílem dosáhnout nulových emisí. Předpisy v různých zemích týkající se obnovitelné energie a zlepšení ovzduší inspirovaly společnost Kalfire, která si jako cíl vytyčila vyvinutí ekologického a hospodárného krbu. A tady je, Kalfire E-one: má oheň, který je k nerozeznání od skutečného, ale je plně elektrický a během používání produkuje nulové emise.

Nulová emiseKalfire E-one je „E-Ready“

Žádné emise také znamená, že krb není potřeba čistit a provádět pravidelnou kontrolu spalinových cest a komínu.  Inovativní krb Kalfire E-one nepotřebuje kouřovod, komín ani jiný odtah spalin. Kromě realistického digitálního ohně a skutečnosti, že je plně elektrický, má Kalfire E-one další významnou výhodu: nemá zásobník na kapaliny, který je třeba pravidelně doplňovat, nebo připojení k potrubí, jako je tomu v případě bioetanolového nebo elektrického krbu s párou. Říkáme tomu, že je E-ready.

Zobrazit všechny specifikace

Efektivní designKalfire E-one udává trend

Kalfire E-one spotřebovává velmi málo energie: krb je při výkonu přibližně 110 W* velmi účinný. Pro vaši domácnost i pro životní prostředí je to skvělá zpráva: znamená to, že si můžete v klidu a pohodě užívat krásné hoření ohně v krbu. Kalfire E-one udává směr, pokud jde o inovace, hospodárnost a účinnost.

Hospodárný a ekologický přístup se promítá i dále. Obalový materiál pro E-one je vyráběn ekologickým způsobem. Výrobní proces, který probíhá kompletně v Nizozemí, respektuje potřeby jak osob, tak i životní prostředí.

* Bez topného tělesa Atmos Heating a technologie Dual HD Flame.

Zobrazit všechny specifikace
Brochure Kalfire E-one

Stáhněte si katalog

Přečtěte si vše o nejnovějším high-tech designovém krbu v digitálním katalogu a najděte inspiraci pro svůj interiér.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Pro každé podnikání

Ať už je vaše oblíbené místo jakékoli, s Kalfire E-one to bude místo, kde se lidé scházejí. Náš špičkový designový krb lze umístit kamkoli.

Čtěte více

To musíte vidět, abyste tomu uvěřili

Chcete zažít ultra realistický krb Kalfire E-one? Navštivte prodejce Kalfire E-one nebo Kalfire Experience Center.

Gi
Stáhněte si katalog Kalfire E-one
Zadejte níže své PSČ nebo název města a my vám najdeme nejbližšího prodejce:

Při hledání nejbližšího prodejce se bohužel něco pokazilo. Zkontrolujte prosím své poštovní směrovací číslo nebo název města a zkuste to znovu.

Děkujeme! Brožuru obdržíte do své e-mailové schránky během několika okamžiků.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.