Pro každý interiér

Pro každý
interiér

Ať už je vaše oblíbené místo kdekoli v domě, s Kalfire E-one se tento prostor stane ideální pro společná setkání. Náš špičkový dekorativní krb lze umístit kdekoli v domě – například v ložnici – bez rizika, protože E-one je bezpečný pro všechny.

Přemýšlíte o instalaci nebo umístění krbu? Obvykle byste v tuto chvíli řešili kouřovod, komín a jeho umístění. Ale pro E-one to není potřeba. Tento dekorativní krb je samostatně stojící bez nutnosti komínu. Dekorativní krb dodává interiéru příjemnou atmosféru, teplo a pohodlí, které oheň nabízí. Ať už si chcete vychutnat praskající oheň v obývacím pokoji, kuchyni, ložnici nebo třeba v koupelně.

V dnešní době se domy staví tak, aby jejich energetická náročnost byla minimální. Pokud tedy máte na střeše solární panely bude se již těžko hledat řešení pro umístění komínu. Bez kouřovodů a s minimálními emisemi při použití, je E-one naším dosud nejekologičtějším a nejmodernějším dekorativním krbem.

Hospodárný, bezpečný, flexibilní a plně přizpůsobitelný vašemu osobnímu stylu. E-one je designový krb pro každý interiér.

Brochure Kalfire E-one

Stáhněte si katalog

Přečtěte si vše o nejnovějším high-tech designovém krbu v digitálním katalogu a najděte inspiraci pro svůj interiér.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Pro každé podnikání

Ať už je vaše oblíbené místo jakékoli, s Kalfire E-one to bude místo, kde se lidé scházejí. Náš špičkový designový krb lze umístit kamkoli.

Čtěte více

To musíte vidět, abyste tomu uvěřili

Chcete zažít ultra realistický krb Kalfire E-one? Navštivte prodejce Kalfire E-one nebo Kalfire Experience Center.

Stáhněte si katalog Kalfire E-one

Bedankt! U ontvangt de brochure binnen enkele ogenblikken in uw inbox.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.