Nekonečné možnosti

Nekonečné možnosti

Dali jsme si za úkol vytvořit krb bez kouřovodu, bez komínu a bez plynové přípojky – a výsledkem byl Kalfire E-one. Kalfire E-one je o svobodě. Jedná se o samostatný krb – bez kouřovodů nebo plynových přípojek a bez nutnosti zohledňovat environmentální omezení. Otevíráme svět možností.

Krb lze umístit kdekoli v domě (od koupelny po kuchyň nebo ložnici), v bytech, restauracích, hotelech, kancelářských budovách a na veřejných prostranstvích.

Díky tomu je E-one nejflexibilnějším dekorativním krbem v sortimentu Kalfire. K vytvoření vašeho vysněného designu lze použít širokou škálu materiálů. Kalfire E-one je k dispozici ve dvou verzích: vestavný elektrický krb (Kalfire E-one 100F) a volně stojící elektrický krb (Kalfire E-one 100F FR).

Vestavný model Kalfire E-one 100F může být navíc vybaven také topným tělesem: Atmos Heating.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F HR 2
Elektrische haard: Kalfire E-one 100F - LR
Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR
Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR
1/4 Kalfire E-one 100F

Vestavný elektrický krbKalfire E-one 100F

Kalfire E-one 100F je vestavný model z řady Kalfire E-one. Díky svým elegantním liniím a kompaktním instalačním rozměrům je tento model obzvláště vhodný pro instalaci v interiérech na míru, například do nábytkové stěny v obývacím pokoji, restauraci nebo hotelové hale. Velké prosklení 100 x 37 cm nabízí optimální a ničím nerušený pohled do plamenů, které jsou od těch skutečných k nerozeznání. Nastavitelné okolní osvětlení v krbu zaručuje, že Kalfire E-one bude vždy středem pozornosti v každém interiéru, i když v něm nehoří.

Zobrazit podrobné specifikace

Volně stojící elektrický krbKalfire E-one 100F FR

Volně stojící model E-one, Kalfire E-one 100F FR, má elegantní ocelový kryt a hodí do jakéhokoli typu interiéru – od moderního přes klasický, a od venkovského po industriální. A protože tento volně stojící elektrický krb lze snadno umístit, můžete si ho užívat i po přestěhování, renovaci nebo používání v jiném prostoru.

Zobrazit podrobné specifikace

U Kalfire E-one 100F (vestavný elektrický krb) i Kalfire E-one 100F FR (volně stojící elektrický krb) si můžete vybrat ze dvou typů vzhledu dna krbu: elegantní hladké dno nebo designové dno s jemnými liniemi. Oba modely krbu jsou k dispozici s technologií Single nebo Dual HD Flame.

Vestavný model Kalfire E-one 100F může být navíc vybaven také topným tělesem: Atmos Heating.

Kalfire E-one design bodemplaat
Kalfire E-one vlakke bodemplaat
1/2 Kalfire E-one designové dno
Brochure Kalfire E-one

Stáhněte si katalog

Přečtěte si vše o nejnovějším high-tech designovém krbu v digitálním katalogu a najděte inspiraci pro svůj interiér.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Pro každé podnikání

Ať už je vaše oblíbené místo jakékoli, s Kalfire E-one to bude místo, kde se lidé scházejí. Náš špičkový designový krb lze umístit kamkoli.

Čtěte více

To musíte vidět, abyste tomu uvěřili

Chcete zažít ultra realistický krb Kalfire E-one? Navštivte prodejce Kalfire E-one nebo Kalfire Experience Center.

Gi
Stáhněte si katalog Kalfire E-one
Zadejte níže své PSČ nebo název města a my vám najdeme nejbližšího prodejce:

Při hledání nejbližšího prodejce se bohužel něco pokazilo. Zkontrolujte prosím své poštovní směrovací číslo nebo název města a zkuste to znovu.

Děkujeme! Brožuru obdržíte do své e-mailové schránky během několika okamžiků.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.