O NÁS

O NÁS

Od roku 1981 rodinná společnost

Společnost Kalfire je již více než 40 let průkopníkem v oblasti udržitelných a inovativních krbů. V roce 1981 založila rodina Van Melick v Belfeldu společnost na výrobu krbových vložek s cílem prodávat udržitelná řešení vytápění domů.

PROPOJENÍ LIDÍ PROSTŘEDNICTVÍM UDRŽITELNÉHO OHNĚ

Společnost Kalfire se s druhou generací v čele stala do roku 2022 celosvětovým hráčem v oblasti krbů a zaměřuje se na atmosféru, estetiku a udržitelnost. Oheň vytváří příjemnou a uvolněnou atmosféru, vytváří pocit pospolitosti. Při zapálení ohně mohou lidé odpočívat, relaxovat s přáteli a rodinou, rozvíjet a upevňovat vzájemné vztahy. Protože oheň nás spojuje už po celé věky a bude nás spojovat i po další generace. Proto naše věta „spojovat lidi prostřednictvím udržitelného ohně“ není jen sloganem, je to naše poslání.

Společnost Kalfire vyrábí špičkové elektrické krby, plynové krby a krby na dřevo. Naše krby jsou proslulé svými inovacemi v oblasti zážitku z ohně, dokonalou technologií spalování, robustností a snadným používáním. Patentované inovace krbů Kalfire přinášejí jedinečný zážitek z plamene, pohodlí a ideální životní prostředí.

Naše odhodlání vyrábět dokonalý oheň znamená, že máte doma vždy nejmodernější a nejudržitelnější technologii. Naše krby jsou oceňovány po celém světě a za své inovace jsme získali řadu ocenění v různých kategoriích.

KALFIRE V ČASE

 • 1981 Začátky Kalfire v Belfeldu pod přístřeškem pro auto
 • 1982 Kalfire se stěhuje do Spoorstraat, Tegelen (NL)
 • 1987 Kalfire se stěhuje na Venloseweg, Tegelen (NL)
 • 1991 Představení "Schouw Steyn
 • 1993 Kalfire se stěhuje na Kaldenkerkerweg, Venlo (NL)
 • 2000 Představení Design Fire Basket, LED elektrický krb a přestěhování na Geloërveldweg, Belfeld
 • 2002 - 2005 Představení plynového krbu Twin, Biko - Honeywell a získání patentu Heat Pure
 • 2007 - 2014 Představení krbů Fairo a získání souvisejících patentů
 • 2016 Nová firemní identita - z Kal-Fire na Kalfire Fireplaces
 • 2016 Získání patentu na generátor přírodních jisker (NSG)
 • Elektrische haard: Kalfire E-one
  2020 Představení Kalfire E-one: první udržitelný high-tech designový krb pro každý interiér
 • 2022 Představení krbů Kalfire Gi a Kalfire E-one 130

NAŠE ZÁKLADNÍ KAMENY - KLÍČOVÉ HODNOTY NAŠICH PRODUKTŮ

Naše produkty, služby a obchodní kultura stojí na pěti klíčových hodnotách. Vše, co děláme a navrhujeme, vychází z těchto pěti základních kamenů, které nám umožňují udržet si náskok a vedoucí postavení na trhu.

 • ZÁŽITEK

  Zážitek z něčeho výjimečného je jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat krb. Přírodní oheň je osvědčeným zdrojem relaxace. Plynové krby Kalfire jsou mezinárodně uznávané pro svou neuvěřitelně realistickou hru plamenů.

 • HOSPODÁRNOST & OCHRANA PŘÍRODY

  Trvanlivost a udržitelnost jsou samozřejmostí. Naše elektrické krby, plynové krby a krby na dřevo jsou vybaveny inovativní technologií spalování, která je nejen odolná, ale také ekologická a úsporná.

 • ODBORNOST

  Odbornost je pro nás a naši síť distributorů, které jsme pečlivě vybrali a vyškolili, nezbytná. Naši konstruktéři neustále pracují, aby vám mohli nabídnout čistou inovaci a špičkový výkon. Jsme hrdí na to, že jsme lídrem na trhu, a veškeré naše úsilí je zaměřeno na to, abychom jím zůstali.

 • JEDINEČNOST

  Jedinečnost znamená co nejširší výběr a co největší svobodu designu. Protože krb zaujímá v obytném prostoru čestné místo, musí odpovídat i individuálním požadavkům a osobnímu vkusu - neměli byste dělat kompromisy.

 • SNADNÉ POUŽITÍ

  Snadné používání je klíčovým faktorem pro to, abyste měli z něčeho potěšení. Naše krby jsou navrženy tak, aby se používaly intuitivně a velmi snadno se čistily.

Kalfire E-one 100F
Kalfire E-one 100F

MUSÍTE TO VIDĚT, ABYSTE TOMU UVĚŘILI!

Kalfire E-one je naživo ještě působivější. Prohlédněte si model Kalfire E-one u některého z našich certifikovaných prodejců ve vašem okolí.

Najít prodejce
Gi
Stáhněte si katalog Kalfire E-one
Zadejte níže své PSČ nebo název města a my vám najdeme nejbližšího prodejce:

Při hledání nejbližšího prodejce se bohužel něco pokazilo. Zkontrolujte prosím své poštovní směrovací číslo nebo název města a zkuste to znovu.

Děkujeme! Brožuru obdržíte do své e-mailové schránky během několika okamžiků.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.

Gi
Stáhněte si katalog Kalfire E-one
Zadejte níže své PSČ nebo název města a my vám najdeme nejbližšího prodejce:

Při hledání nejbližšího prodejce se bohužel něco pokazilo. Zkontrolujte prosím své poštovní směrovací číslo nebo název města a zkuste to znovu.

Děkujeme! Brožuru obdržíte do své e-mailové schránky během několika okamžiků.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.