Vytvořte si vlastní oheň

Vytvořte si vlastní oheň

Jedním z charakteristických znaků dekorativního krbu Kalfire E-one je, že si můžete vytvořit oheň, jaký chcete. Jsme přesvědčení, že byste si měli nastavit atmosféru a teplo u krbu přesně podle svých představ. To je filozofie všech našich krbů – od plynových až po krby na dřevo a i naše inovativní elektrické krby.

Kalfire E-one je první elektrický krb, který kombinuje realistický oheň s úplnou kontrolou nad tímto ohněm. Díky kombinaci možností a funkcí elektrického dekorativního krbu si můžete pokaždé, když ho zapnete, vychutnat úplně jiné plameny. Režimy náhodného přehrávání, jako je nastavení plápolání a nasvícení, vytvářejí ohromující a rozmanitý zážitek z ohně. Takže si vždy užijete oheň, který vyhovuje vaší náladě, příležitosti, prostoru nebo ročnímu období.

Kalfire E-one Remote
Kalfire E-one Remote
Kalfire E-one Remote
Kalfire E-one 100F
1/4 Kalfire E-one dálkový ovladač

Přizpůsobte svůj oheň

Oheň v Kalfire E-one je zcela přizpůsobitelný. Nechte inovativní možnosti Kalfire E-one probudit vaše smysly a objevte ten nejosobnější oheň, jaký lze zažít.

Kalfire E-one má funkci Live Feedback, která zajišťuje, že když nastavíte předvolby dle potřeby, promítnou se přímo do ohně. Tímto způsobem můžete okamžitě vidět, které z funkcí vašeho Kalfire E-one jsou zapnuté nebo vypnuté, stejně jako nastavení plamenů. Díky reálnému vzhledu polen a atmosférickému osvětlení v ohni, bude Kalfire E-one zaručeně středem pozornosti vašeho interiéru – i když v něm nebude hořet.

Zobrazit podrobné specifikace
Brochure Kalfire E-one

Stáhněte si katalog

Přečtěte si vše o nejnovějším high-tech designovém krbu v digitálním katalogu a najděte inspiraci pro svůj interiér.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Pro každé podnikání

Ať už je vaše oblíbené místo jakékoli, s Kalfire E-one to bude místo, kde se lidé scházejí. Náš špičkový designový krb lze umístit kamkoli.

Čtěte více

To musíte vidět, abyste tomu uvěřili

Chcete zažít ultra realistický krb Kalfire E-one? Navštivte prodejce Kalfire E-one nebo Kalfire Experience Center.

Gi
Stáhněte si katalog Kalfire E-one
Zadejte níže své PSČ nebo název města a my vám najdeme nejbližšího prodejce:

Při hledání nejbližšího prodejce se bohužel něco pokazilo. Zkontrolujte prosím své poštovní směrovací číslo nebo název města a zkuste to znovu.

Děkujeme! Brožuru obdržíte do své e-mailové schránky během několika okamžiků.

Dostávejte tiskové zprávy

Děkuji! Jste přihlášeni k odběru tiskových zpráv společnosti Kalfre E-one.