Odkryj Kalfire E-one

Kalfire E-one

Trwały kominek o nowoczesnym wzornictwie pasującym do każdego wnętrza
German Design Award Iconic Awards Good Industrial Design Award Novum Design Award

Ciepło z kominka, jakiego nigdy nie doświadczyłeś

Kalfire E-one pobudza wszystkie zmysły. Unikalne, innowacyjne technologie tworzą realistyczny obraz płomieni, jednocześnie kreując przytulną atmosferę pokoju, w którym stoi kominek. Kalfire E-one wyróżnia się pod względem estetyki, zarówno wewnątrz, jak i wokół paleniska.

Poczuj, jak bardzo realistyczny może być ogień wygenerowany cyfrowo

Stwórz własny ogień

Dzięki innowacyjnej technologii można dostosować płomień do własnych potrzeb i stworzyć wyjątkową atmosferę. Istnieje możliwość dopasowania wysokości, intensywności i koloru płomieni. Urządzenie pozwala regulować natężenie żaru i jasność oświetlenia ambientowego oraz umożliwia wybór pomiędzy dźwiękiem trzaskającego drewna sosnowego lub bukowego. Kalfire E-one wznieca ogień na miarę Twoich potrzeb.

Stwórz własny ogień

Nieskończone możliwości

Kalfire E-one to przede wszystkim wolność. Ze względu na brak przyłączy gazowych i przewodów kominowych istnieją nieograniczone możliwości umieszczania i instalowania tego kominka dekoracyjnego. Można nawet zmieniać ustawienia ognia – płomienia, żaru i oświetlenia ambientowego – aby stworzyć idealny ogień.

Odkryj możliwości dla swojego wnętrza.

Bezpieczne i łatwe w użyciu

Bezpieczny ogień oznacza dostępność dla wszystkich. Kalfire E-one nie nagrzewa się, dzięki czemu nie zagraża ani ludziom, ani zwierzętom. Potrzebujesz jedynie dostępu do gniazdka elektrycznego, aby zacząć korzystać z E-one, a co za tym idzie – urządzenie możesz umieścić niemal w każdym miejscu

Przeczytaj więcej o bezpieczeństwie i łatwości użytkowania

Zrównoważony i wydajny

W bardziej zrównoważonym świecie celem jest osiągnięcie zerowej emisji. System E-one jest trwały i przyjazny dla środowiska. Jest w pełni elektryczny, cechuje się bardzo realistycznym płomieniem i nie emituje żadnych spalin podczas użytkowania.

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju i efektywności.

Jakość i gwarancja

W Kalfire liczy się przede wszystkim wykonanie. Kalfire E-one nie tylko został zaprojektowany i opracowany w Holandii, ale także tutaj przebiega jego proces produkcyjny. Wierzymy w jakość naszych produktów. Dlatego też okres gwarancji na nasz kominek elektryczny wynosi pięć lat lub do 10 tys. godzin pracy.

Dowiedz się więcej o naszej jakości i gwarancji
Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć.
Znajdź delaera
Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one