Bezpieczeństwie i łatwości użytkowania

Bezpieczne i łatwe w użyciu

Bezpieczny ogień oznacza dostępność dla wszystkich. Kalfire E-one nie nagrzewa się, dzięki czemu nie zagraża ani ludziom, ani zwierzętom. Potrzebujesz jedynie dostępu do gniazdka elektrycznego, aby zacząć korzystać z E-one, a co za tym idzie – urządzenie możesz umieścić niemal w każdym miejscu

Tryskający w tym kominku dekoracyjnym ogień jest całkowicie cyfrowy, co przekłada się na bezpieczeństwo całej rodziny. Nie trzeba dokładać drewna do paleniska, a obudowa urządzenia została wykonana z nienagrzewających się materiałów – w przeciwieństwie do kominków gazowych lub tradycyjnych opalanych drewnem. Opcjonalny element wyposażenia kominka, Atmos Heating, zapewnia stopniowe i przyjemne rozprowadzanie ciepła, a jednocześnie nie wydziela bezpośredniego strumienia gorącego powietrza. Kalfire E-one to bezpieczny i innowacyjny ogień z realistycznie przedstawionymi płomieniami. Dzięki temu Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się wyjątkowym, realistycznym widokiem płonących polan w kominku bez żadnych zmartwień.

Kalfire E-one
1/1

Easily enjoy a perfect flameKalfire E-one jest gotowy do pracy w nowoczesnych technologiach

Jedyną rzeczą, której potrzebujesz, aby wzniecić ten fantastyczny ogień, jest gniazdko elektryczne. Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu i je włączyć. Kominek rozpala się jednym naciśnięciem przycisku. Obsługa Kalfire E-one jest łatwa dzięki solidnemu i ergonomicznemu pilotowi E-one. Nie musisz nawet wstawać z wygodnej kanapy. Za pomocą pilota Kalfire E-one można sterować wieloma funkcjami i ustawić ogień według własnych upodobań. Ponieważ ogień automatycznie zapamiętuje preferencje użytkownika, po włączeniu Kalfire E-one można cieszyć się widokiem ulubionego płomienia po naciśnięciu jednego przycisku.

Wyświetl szczegółowe dane techniczne
Brochure Kalfire E-one

Pobierz broszurę

Przeczytaj wszystko o naszym najnowszym, najnowocześniejszym kominku w cyfrowej broszurze i znajdź inspirację dla Twojego wnętrza.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Dla każdej działalności

Bez względu na to, gdzie jest Twoje ulubione miejsce, przy Kalfire E-one będą spotykać się ludzie. Nasz nowoczesny kominek można postawić wszędzie.

Czytaj więcej

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one