Dla każdego przedsiębiorstwa

DLA KAŻDEJ FIRMY

Model E-one oferuje luksus ciepła płynącego z kominka w każdym pokoju hotelowym, w holu firmowym lub przy stole w restauracji, bez konieczności przeróbek i kosztownych remontów.

Kominek jest nie tylko najnowocześniejszym elementem wystroju wnętrza, lecz także jego minimalistyczne wzornictwo pasuje do każdego stylu i wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu, zarówno rustykalnym, nowoczesnym, klasycznym, jak i minimalistycznym.

Urządzenie E-one można zainstalować w dowolnym miejscu, możliwości są zatem nieograniczone. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby poczuć przytulność, ciepło i nastrój domowego zacisza, jakie daje kominek. Minimalny wysiłek, maksymalny efekt. Funkcja wyłącznika hotelowego sprawia, że Kalfire E-one jest szczególnie polecany do stosowania w obiektach turystycznych tego typu.

Gwarancja najlepszej atmosfery i największego komfortu. Model E-one spełnia funkcję elementu wystroju wnętrza i zapewnienia przytulnej atmosfery.

Gwarancja najlepszej atmosfery i największego komfortu. Model E-one spełnia funkcję elementu wystroju wnętrza i zapewnienia przytulnej atmosfery.

Czy może być coś lepszego niż powitanie gości w ekskluzywnym, ciepłym i przytulnym otoczeniu? Kalfire E-one doskonale nadaje się do lobby hotelowego.

Brochure Kalfire E-one

Pobierz broszurę

Przeczytaj wszystko o naszym najnowszym, najnowocześniejszym kominku w cyfrowej broszurze i znajdź inspirację dla Twojego wnętrza.

Elektrische haard: Kalfire E-one

Dla każdego wnętrza

Bez względu na to, gdzie jest Twoje ulubione miejsce, przy Kalfire E-one będą spotykać się ludzie. Nasz nowoczesny kominek można postawić wszędzie.

Czytaj więcej

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one