Jakość i gwarancja

Jakość i gwarancja

W Kalfire liczy się przede wszystkim wykonanie. Kalfire E-one nie tylko został zaprojektowany i opracowany w Holandii, ale także tutaj przebiega jego proces produkcyjny. Wierzymy w jakość naszych produktów. Dlatego też okres gwarancji na nasz kominek elektryczny wynosi pięć lat lub do 10 tys. godzin pracy.

Wierzymy w jakość naszych produktów, dlatego też okres gwarancji na nasze kominki elektryczne wynosi pięć lat lub do 10 tys. godzin pracy. Oferujemy dwuletnią gwarancję na funkcję Atmos Heating.

Kominek Kalfire E-one podąża z duchem czasu. Świadczy o tym nie tylko długi okres gwarancji i kunszt, z jakim został wykonany. Kalfire E-one jest stale rozwijany. Za kulisami pracujemy nad kolejnymi aktualizacjami, które sprawią, że produkt stanie się jeszcze lepszy i bardziej innowacyjny. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i najnowszym rozwiązaniom technicznym model E-one idealnie nadaje się do hoteli, restauracji i pomieszczeń firmowych.

De stap naar verbinding
1/1
Brochure Kalfire E-one

Pobierz broszurę

Przeczytaj wszystko o naszym najnowszym, najnowocześniejszym kominku w cyfrowej broszurze i znajdź inspirację dla Twojego wnętrza.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Dla każdej działalności

Bez względu na to, gdzie jest Twoje ulubione miejsce, przy Kalfire E-one będą spotykać się ludzie. Nasz nowoczesny kominek można postawić wszędzie.

Czytaj więcej

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one