Nieskończone możliwości

Nieskończone możliwości

Chcieliśmy stworzyć kominek bez przewodu kominowego, bez komina i bez potrzeby podłączenia do gazu i w ten sposób powstał Kalfire E-one. Kalfire E-one to przede wszystkim wolność. Jest to bezpieczny dla środowiska kominek, który nie wymaga przewodów kominowych czy też podłączeń gazowych. Pozwala on na nieskończoną liczbę możliwości.

Kominek może być umieszczony w dowolnym miejscu w domu (od łazienki przez kuchnię po sypialnię), mieszkaniu, restauracji, hotelu, biurowcu oraz w miejscu publicznym.

Dzięki temu E-one jest najbardziej elastycznym kominkiem dekoracyjnym w ofercie Kalfire. Do stworzenia wymarzonego projektu można użyć szerokiej gamy materiałów. Kalfire E-one jest dostępny w dwóch wersjach: kominek elektryczny do zabudowy (Kalfire E-one 100F) i kominek elektryczny wolnostojący (Kalfire E-one 100F FR)

Both models are available with either Single or Dual HD Flame Technology. The built-in model, the Kalfire E-one 100F, can also be fitted with a heating element: Atmos Heating.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F HR 2
Elektrische haard: Kalfire E-one 100F - LR
Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR
Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR
1/4 Kalfire E-one 100F

Kominek elektryczny do zabudowyKalfire E-one 100F

Kalfire E-one 100F to model do zabudowy z serii Kalfire E-one. Dzięki eleganckim liniom i niewielkim wymiarom montażowym ten model frontu jest szczególnie polecany do instalacji w niestandardowych, wyjątkowych wnętrzach, na przykład w ścianie w salonie, restauracji lub lobby hotelowym. Dzięki dużej powierzchni szklanej o wymiarach 100 × 37 cm zawsze możesz obserwować płonące polana ceramiczne z każdego miejsca w pomieszczeniu. Regulowane oświetlenie ambientowe w kominku gwarantuje, że Kalfire E-one będzie w każdym wnętrzu przyciągał wzrok, nawet przy zgaszonym ogniu.

Wyświetl wszystkie specyfikacje

Kominek elektryczny wolnostojącyKalfire E-one 100F FR

Wolnostojący model Eone, Kalfire E-one 100F FR, ma elegancką, całkowicie stalową obudowę, dzięki czemu pasuje do każdego rodzaju wnętrza – od nowoczesnych po klasyczne, a także od wiejskich po industrialne. Ponieważ ten wolnostojący kominek elektryczny jest bardzo łatwy do ustawienia i przenoszenia, możesz się nim cieszyć nawet po przeprowadzce, remoncie lub zainstalować go w innym pomieszczeniu.

Wyświetl wszystkie specyfikacje

Zarówno w przypadku Kalfire E-one 100F (kominek elektryczny do zabudowy), jak i Kalfire E-one 100F FR (kominek elektryczny wolnostojący), można wybrać jedną z dwóch stylowych podstaw: płaską, pasującą do eleganckich wnętrz, lub designerską o eleganckich liniach i płynnych przejściach. Oba modele są dostępne z technologią pojedynczego lub podwójnego płomienia HD. Model do zabudowy, Kalfire E-one 100F, może być również wyposażony w element grzejny: Atmos Heating.

Kalfire E-one design bodemplaat
Kalfire E-one vlakke bodemplaat
1/2 Kalfire E-one Wnętrze z designerską podstawą
Brochure Kalfire E-one

Pobierz broszurę

Przeczytaj wszystko o naszym najnowszym, najnowocześniejszym kominku w cyfrowej broszurze i znajdź inspirację dla Twojego wnętrza.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Dla każdej działalności

Bez względu na to, gdzie jest Twoje ulubione miejsce, przy Kalfire E-one będą spotykać się ludzie. Nasz nowoczesny kominek można postawić wszędzie.

Czytaj więcej

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one