Niezrównane doświadczenie ognia

Poczuj, jak bardzo realistyczny może być ogień wygenerowany cyfrowo

Obraz ognia w kominku elektrycznym będzie przypominał prawdziwy tylko wtedy, gdy będzie można zobaczyć, usłyszeć oraz poczuć na własnej skórze ciepło płomieni. Kalfire E-one – z uwagi na zastosowanie unikalnych, innowacyjnych technologii – dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas korzystania z urządzenia. E-one pobudza wszystkie zmysły. Migoczące światła, żarzące się drewno i węgielki, połyskujące iskry oraz dynamicznie tańczące płomienie. Dźwięk trzaskającego drewna. Ciepło płomieni. Nowoczesna technologia zastosowana w Kalfire E-one umożliwia wyświetlenie realistycznego obrazu ognia, dzięki czemu wokół kominka tworzy się przytulna atmosfera

Tę unikalną, opatentowaną technologię nazwaliśmy HD Flame. Dzięki częściom elektronicznym i oprogramowaniu Kalfire zastosowanemu w E-one płomienie wyglądają jak żywe, przez co można cieszyć się uroczymi, realistycznie tańczącymi płomieniami, których nie sposób odróżnić od prawdziwych. W Kalfire nie bez powodu mówimy:

“Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć”

Kalfire E-one logs
Kalfire E-one Hybrid LED E
Elektrische haard: Kalfire E-one
1/3 Kalfire E-one realistyczne polana drewniane

Połączone widzenie, słyszenie i odczuwanie

Nie tylko nasza technologia HD Flame sprawia, że jest to najbardziej realistyczny kominek elektryczny na świecie.

Innowacyjny element Atmos Heating zastosowany w E-one dopełnia wrażenie prawdziwego spalania drewna w kominku. Atmos Heating jest dostępny wyłącznie w wersji Kalfire E-one do zabudowy, Kalfire E-one 100F. Element grzejny został specjalnie opracowany przez firmę Kalfire, aby zapewnić naturalne i przyjemne rozprowadzanie ciepła po całym pomieszczeniu. Wytwarza on przyjemny i nieprzerwany strumień ciepłego powietrza wydobywający się z urządzenia pod kątem 45 stopni. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne ogrzewanie, co nie stanowi reguły w przypadku kominków elektrycznych. Nieprzerwany ogień Kalfire E-one zapewnia ciepło i zachęca do wspólnych spotkań przy kominku.

Wyświetl szczegółowe dane techniczne
Brochure Kalfire E-one

Pobierz broszurę

Przeczytaj wszystko o naszym najnowszym, najnowocześniejszym kominku w cyfrowej broszurze i znajdź inspirację dla Twojego wnętrza.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Dla każdej działalności

Bez względu na to, gdzie jest Twoje ulubione miejsce, przy Kalfire E-one będą spotykać się ludzie. Nasz nowoczesny kominek można postawić wszędzie.

Czytaj więcej

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one