O NAS

O NAS

FIRMA RODZINNA OD 1981 ROKU

Kalfire jest pionierem w dziedzinie zrównoważonych i innowacyjnych kominków od ponad 40 lat. Rodzina Van Melick założyła własną firmę kominkową w Belfeld w 1981 roku, zajmując się sprzedażą zrównoważonych rozwiązań grzewczych do budynków mieszkalnych.

ZBLIŻANIE LUDZI PRZEZ ZRÓWNOWAŻONY KOMINEK

Firma Kafire ewoluowała i w roku 2022 roku jest światowym graczem na rynku kominków, z drugim pokoleniem na czele, i koncentruje się na atmosferze, estetyce i ekorozwoju. Uważamy, że kominek odpręża i buduje poczucie więzi. Są to głębokie i trwałe relacje, które powstają przy rozpalonym w kominku ogniu, pozwalającym na odprężenie, relaks z rodziną i przyjaciółmi i rozwijanie prawdziwej bliskości. Ponieważ ogień jednoczył nas od wieków i będzie nas łączył przez następne pokolenia. Dlatego nasze hasło „łączenie ludzi poprzez zrównoważony ogień” to nie tylko slogan, to nasza misja.

Kalfire tworzy najnowocześniejsze kominki elektryczne, kominki gazowe i kominki na drewno. Nasze kominki słyną z innowacji w zakresie doznania  ognia, inteligentnych technik spalania, solidności i łatwości użytkowania. Opatentowane innowacje w kominkach Kalfire zapewniają niezrównane doznania płomieni, komfort i idealne środowisko do życia.

Nasze zaangażowanie w tworzenie doskonałego ognia oznacza, że w swoim domu masz zawsze najnowocześniejszą i zrównoważoną technologię. Nasze kominki są chwalone na całym świecie, a za nasze innowacje otrzymaliśmy wiele nagród w różnych kategoriach.

KALFIRE PRZEZ LATA

 • 1981 Początek Kalfire w garażu w Belfeld
 • 1982 Kalfire przenosi się do Spoorstraat, Tegelen (NL)
 • 1987 Kalfire przenosi się do Venloseweg, Tegelen (NL)
 • 1991 Wprowadzenie „Schouw Steyn”
 • 1993 Kalfire przenosi się do Kaldenkerkerweg, Venlo (NL)
 • 2000 Wprowadzenie Design Fire Basket, kominka elektrycznego LED i przeniesienie do Geloërveldweg, Belfeld (NL)
 • 2002 - 2005 Wprowadzenie kominka Twin Gas, Biko - Honeywell i uzyskanie patentu Heat Pure
 • 2007 - 2014 Wprowadzenie kominków Fairo i uzyskanie towarzyszących patentów
 • 2016 Nowa identyfikacja wizualna firmy - od Kal-Fire do Kalfire Fireplaces
 • 2016 Uzyskanie patentu na Generator Naturalnych Iskier – Natural Spark Generator (NSG).
 • Elektrische haard: Kalfire E-one
  2020 Wprowadzenie Kalfire E-one: pierwszego, zrównoważonego, zaawansowanego technologicznie designerskiego kominka do każdego wnętrza
 • 2022 Wprowadzenie Kalfire Gi i Kalfire E-one 130

NASZE WARTOŚCI PODSTAWOWE – KLUCZOWE ZALETY NASZYCH PRODUKTÓW

Nasze produkty, nasze usługi i nasza kultura biznesowa opierają się na pięciu kluczowych wartościach. Wszystko, co robimy i wszystko, co projektujemy opiera się na tych pięciu fundamentalnych konceptach, dzięki którym wyprzedzamy konkurencję i zachowujemy pozycję lidera rynku.

 • DOŚWIADCZENIE

  Potrzeba doświadczenia czegoś wyjątkowego jest jednym z głównych powodów wyboru wkładu kominkowego. Naturalny ogień jest sprawdzonym źródłem relaksacji.

 • TRWAŁOŚĆ I EKOLOGIA

  Trwałość i ekologia są ich naturalnymi cechami. Nasze kominki opalane drewnem są wyposażone w innowacyjną technologię spalania, która jest nie tylko trwała, ale także ekologiczna i oszczędna.

 • WIEDZA

  Wiedza profesjonalna jest absolutną koniecznością zarówno dla nas, jak też dla sieci naszych dystrybutorów, którzy zostali przez nas rozważnie wybrani i przeszkoleni. Nasi projektanci nieustannie pracują nad tym, aby zaoferować same innowacje i nowoczesne technologie. Fakt, że jesteśmy liderem rynku, napawa nas dumą, i wszystkie nasze wysiłki koncentrujemy na utrzymaniu tej pozycji.

 • INDYWIDUALNY CHARAKTER

  Indywidualność oznacza dostępność możliwie najszerszego wyboru i największej swobody projektowania. Wkład kominkowy, który dumnie prezentuje się w Państwa salonie, musi również spełniać Państwa specyficzne wymagania i odpowiadać osobistemu gustowi – w tej sprawie nie należy akceptować żadnych kompromisów.

 • ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

  Łatwość użytkowania jest kluczowym czynnikiem jakości komfortu. Nasze kominki są zaprojektowane tak, aby były intuicyjne w użytkowaniu i niezwykle łatwe w czyszczeniu.

Kalfire E-one 100F
Kalfire E-one 100F

TRZEBA ZOBACZYĆ, ŻEBY UWIERZYĆ!

Kalfire E-one robi jeszcze większe wrażenie na żywo. Zobacz Kalfire E-one u jednego z naszych certyfikowanych dealerów w swojej okolicy.

Znajdź mojego dealera
Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one