Specyfikacje

Specyfikacje

Kalfire E-one ma kilka wysokiej jakości funkcji i opcji do wyboru. Przeczytaj szczegóły poniżej.

 

Funkcje

Technologia HD Flame została specjalnie opracowana przez firmę Kalfire przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu i oprogramowania do tworzenia w jak największym stopniu realistycznych płomieni. Dzięki technologii HD Flame płomienie ożywają, a Ty możesz cieszyć się magicznym, realistycznym ogniem, którego nie sposób odróżnić od prawdziwego.

Kalfire E-one jest standardowo wyposażony w technologię pojedynczego płomienia Single HD Flame. W przypadku tej opcji pojedynczy obraz płomienia o wysokiej rozdzielczości jest wyświetlany na prawdziwych ceramicznych polanach Kalfire E-one.

Kalfire E-one może być opcjonalnie wyposażony w technologię Dual HD Flame. Ta opcja umożliwia wyświetlanie podwójnego obrazu płomienia o wysokiej rozdzielczości w Kalfire E-one. Płomienie są rzucane na prawdziwe polana ceramiczne, a także na obszar za nimi. Podwójna projekcja tworzy efekt głębi, co pozwala uzyskać jeszcze bardziej realistyczny wygląd płomieni.

Opcja Atmos Heating zapewnia przyjemne i nastrojowe ciepło, które potęguje doznania z użytkowania urządzenia. Element grzejny Atmos zapewnia delikatny, stały strumień ciepłego powietrza wydzielany pod kątem 45 stopni. Emitowanie ciepła należy do wyjątków w przypadku kominków elektrycznych. Moc cieplna Atmos Heating wynosi 2 kW (2000 W)

Atmos Lighting tworzy specjalne efekty cieni na polanach i wzmacnia wrażenie prawdziwego ognia. Intensywność światła można regulować w zakresie od 1 do 5. Pozycja 6 to tryb losowy. W trybie losowym Atmos Lighting tworzy naprzemienne efekty cieni.

Hybrydowa funkcja LED E symuluje naturalny żar powstający w przypadku prawdziwego ognia. Innowacyjny system LED zapewnia głębię kolorów od żółtego do nasyconej czerwieni. Pięć pozycji ustawień pozwala regulować intensywność Hybrid LED E. W przypadku ustawienia pozycji 6, czyli trybu losowego, Hybrid LED E stale zmienia swoje natężenie.

Funkcja intensywności ognia umożliwia dostosowanie jasności płomieni Kalfire E-one do oświetlenia otoczenia w pomieszczeniu. Czy w pomieszczeniu jest dużo światła? Ustaw płomienie na wysoką intensywność, aby uzyskać piękny i jasny obraz. Czy Kalfire E-one znajduje się w ciemnym otoczeniu? Aby uzyskać spokojny i delikatny obraz, należy ustawić niską intensywność płomieni. Wysokość płomienia można regulować w zakresie od pozycji 1 do 5. Pozycja 6 to tryb losowy.

Funkcja odcieni płomienia (Flame Tones) daje możliwość wyboru trzech różnych kolorów. Piękny żółty płomień przypominający ogień gazowy, neutralny pomarańczowy lub autentyczny głęboki pomarańczowy kolor ognia palącego się drewna.

Wysokość płomienia można dowolnie regulować w pozycjach od 1 do 5. Pozycja 6 to tryb losowy. W trybie losowym po naciśnięciu przycisku powstają dynamiczne płomienie.

Funkcja Kalfire Sound umożliwia wybór realistycznego dźwięku trzasku polan sosnowych lub spokojniejszych odgłosów spalanego drewna bukowego. Głośność można regulować w zakresie od 1 do 5.

Dzięki funkcji Anti-Reflect wnętrze kominka dekoracyjnego może zostać atrakcyjnie podświetlone. W ten sposób można cieszyć się pięknym widokiem polan, nawet gdy ogień nie płonie.

Aby uzyskać jeszcze bardziej elegancki wygląd, wybierz płaską podstawę. Doskonale komponuje się ona z minimalistycznym wnętrzem.

Wybierz designerską podstawę Kalfire, z poziomą kratką, która sprawi, że obraz stanie się jeszcze bardziej rzeczywisty.

Pilot Kalfire E-one

Pilot E-one pozwala na łatwe i szybkie sterowanie różnymi funkcjami urządzenia. Możesz więc stworzyć wygląd ognia według własnych upodobań.

Gi remote
 • Power on/off - Anti-Reflect Function
 • Dynamische Atmos Lighting on/off
 • Atmos Lighting more intense
 • Atmos Lighting less intense
 • Fire Intensity
 • Flames higher/Flame Shuffle
 • Flames lower
 • Kalfire Sound louder
 • Kalfire Sound softer
 • Atmos Heating
 • Kalfire Sound
 • Adjustable Flame Tones
 • Hybride-LED E intensity on/off
 • Hybride-LED E intensity higher
 • Hybride-LED E intensity lower

Google Play & App Store

Kliknij na logo poniżej, aby pobrać aplikację Kalfire dla swojego systemu operacyjnego.

Google Play App Store
Supports IFTT Supports WiFi Supports Bluetooth
Gi remote

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one