Stwórz własny ogień

Stwórz własny ogień

Jedną z cech charakterystycznych kominka dekoracyjnego Kalfire E-one jest opcja wzniecenia ognia wedle własnego uznania. Wierzymy, że powinieneś mieć możliwość dopasowania atmosfery i ciepła kominka dokładnie do swoich upodobań. Taka filozofia przyświeca wszystkim naszym produktom – od tych gazowych po opalane drewnem, a także innowacyjnym kominkom elektrycznym.

Kalfire E-one to pierwszy kominek elektryczny, który z jednej strony kreuje realistyczny obraz ogień, a z drugiej pozwala na pełną kontrolę nad nim. Wielość opcji i funkcji w elektrycznym kominku dekoracyjnym sprawia, że za każdym razem, kiedy go włączysz, możesz cieszyć się widokiem zupełnie innych płomieni. Tryby losowe, takie jak Flame Shuffle i Hybrid LED-E Shuffle, pozwalają uzyskać oszałamiające i zróżnicowane wyniki. Dzięki temu zawsze będziesz mógł podziwiać ogień, który pasuje do Twojego nastroju, okazji, miejsca lub pory roku. Ogień w Kalfire E-one można skonfigurować pod każdym względem. Pozwól, aby innowacyjne opcje dostępne w Kalfire E-one rozbudziły Twoje zmysły, i sprawdź, w jaki sposób możesz dopasować ogień do własnych upodobań.

Kalfire E-one Remote
Kalfire E-one Remote
Kalfire E-one Remote
Kalfire E-one 100F
1/4 Pilot Kalfire E-one

Dostosuj ogień do swoich potrzeb

Ogień w Kalfire E-one można skonfigurować pod każdym względem. Pozwól, aby innowacyjne opcje dostępne w Kalfire E-one rozbudziły Twoje zmysły, i sprawdź, w jaki sposób możesz dopasować ogień do własnych upodobań.

Kalfire E-one został wyposażony w funkcję Live Feedback, dzięki której preferencje są bezpośrednio wyświetlane na obrazie ognia. W ten sposób można od razu zobaczyć, które ustawienia płomieni i funkcje Kalfire E-one są włączone lub wyłączone. Ze względu na realistycznie odwzorowane polana i nastrojowe światło płynące z kominka Kalfire E-one z pewnością będzie przyciągać on wzrok w Twoim wnętrzu – nawet jeśli ogień nie będzie płonął.

Wyświetl szczegółowe dane techniczne
Brochure Kalfire E-one

Pobierz broszurę

Przeczytaj wszystko o naszym najnowszym, najnowocześniejszym kominku w cyfrowej broszurze i znajdź inspirację dla Twojego wnętrza.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Dla każdej działalności

Bez względu na to, gdzie jest Twoje ulubione miejsce, przy Kalfire E-one będą spotykać się ludzie. Nasz nowoczesny kominek można postawić wszędzie.

Czytaj więcej

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one