Zrównoważony rozwój i efektywność

Zrównoważony i wydajny

W bardziej zrównoważonym świecie celem jest osiągnięcie zerowej emisji. System E-one jest trwały i przyjazny dla środowiska. Jest w pełni elektryczny, cechuje się bardzo realistycznym płomieniem i nie emituje żadnych spalin podczas użytkowania.

Zerowej EmisjiKalfire E-one jest gotowy do pracy w nowoczesnych technologiach

Brak emisji trujących związków oznacza również, że nie trzeba czyścić paleniska ani przeprowadzać corocznej konserwacji przewodów kominowych. Innowacyjny Kalfire E-one nie wymaga przewodu kominowego, komina ani innego urządzenia odprowadzającego spaliny. Oprócz realistycznego, cyfrowego ognia i bycia w pełni elektrycznym urządzeniem, Kalfire E-one ma jeszcze jedną istotną zaletę: nie przewidziano w nim zbiornika na płyny, który trzeba regularnie uzupełniać lub podłączać do przewodu zasilającego, jak ma to miejsce w przypadku kominków na bioetanol lub elektrycznych kominków parowych. Nazywamy to E-gotowością.

Wyświetl wszystkie specyfikacje

Wydajna konstrukcjaKalfire E-one wyznacza trendy

Kominek E-one zużywa bardzo mało energii: przy mocy około 110 W* jest wyjątkowo wydajny. Jest to korzystne zarówno dla domu, jak i dla środowiska. Oznacza to, że możesz cieszyć się pięknym obrazem ognia nie tylko teraz, lecz także w przyszłości. Kalfire E-one wyznacza więc trendy w zakresie innowacji, zrównoważonego rozwoju i wydajności.

To zrównoważone podejście obejmuje nawet najdrobniejsze szczegóły. Przykładowo opakowanie E-one jest produkowane w sposób ekologiczny wydajnego procesu projektowania i produkcji (przebiegającego w całości w Holandii), z poszanowaniem zarówno ludzi, jak i środowiska.

*Z wyłączeniem elementu grzejnego Atmos i na podstawie technologii Dual HD Flame.

Wyświetl wszystkie specyfikacje
Brochure Kalfire E-one

Pobierz broszurę

Przeczytaj wszystko o naszym najnowszym, najnowocześniejszym kominku w cyfrowej broszurze i znajdź inspirację dla Twojego wnętrza.

Elektrische haard: Kalfire E-one 100F FR

Dla każdej działalności

Bez względu na to, gdzie jest Twoje ulubione miejsce, przy Kalfire E-one będą spotykać się ludzie. Nasz nowoczesny kominek można postawić wszędzie.

Czytaj więcej

Trzeba zobaczyć, aby uwierzyć

Chciałbyś zobaczyć jak bardzo realistyczny jest ogień w kominku Kalfire E-one? Odwiedź lokalnego dealera Kalfire E-one lub ekspozycję Kalfire (Kalfire Experience Centre).

Gi
Pobierz broszurę Kalfire E-one
Wpisz poniżej swój kod pocztowy lub nazwę miasta, a my znajdziemy najbliższego dealera:

Niestety, coś poszło nie tak podczas wyszukiwania najbliższego dealera. Proszę sprawdzić swój kod pocztowy lub nazwę miasta i spróbować ponownie.

Dziękuję! W ciągu kilku chwil otrzymasz broszurę na swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymuj komunikaty prasowe

Dziękujemy! Subskrybujesz komunikaty prasowe o Kalfire E-one